BURASI HALKİDİKİ

BURASI HALKİDİKİ

İsmini kolayca okuyamayabilirsiniz ama bırakacağı izlerden sonra asla unutmayacaksınız. İki ayrı yakada birbirine çok benzeyen insanları,şarkıları,mutfakları buluşturan Ege’ye bir de karşı yakadan bakmak isteyenlere… Maldivleri kıskandıracak denizi, güneşi ve kumu ile özgürce eğlenebileceğiniz sınır tanımayan gece hayatı ile jeep lerle safariden, korsan gemileri ile muhteşem koyların keşfine, alışverişten binlerce yıllık tarih ve kültüre kadar aradağınız her şeyi bulabileceğiniz Avrupa’nın bir numaralı tatil tercihi artık çok özel anlaşmalarla ve fiyatlarla daha da ulaşılabilir daha da yakınınızda..

YAZ İÇİN BİR TATİL DÜŞÜNÜN ;

Tatil süremi kendim oluşturacağım belki hafta sonu tercih ederim belki hafta içi ama bir daha geri dönmek istemeyeceğim bir yer olursa en az 1 hafta kalırım yada yakın bir yer olsun otobüsle gidebileyim, uyuyarak değil geze geze gideyim diye düşünüyorsanız (Eski bir Osmanlı kasabasında deniz kenarında kahvaltıya ne dersiniz)

Gittiğim yerde çıplak tepeler değil doğanın güzelliklerini görebileceğim yeşil tepeler olsun çam ağaçları, zeytinlikler, üzüm bağları eşlik etsin..

O sahili görünce güzelliğine çarpılmalı… Mavi ile yeşilin dansı, berrak bir deniz denize kadar uzanan ağaçlar..(Bir de yanına Güney Asya da ki sahiller Maldivler’ in kumları hatta daha iyisi ve güzeli)

Farklı bir tat, farklı bir tarz bize alışkın insanları ya da bizim onlara.. (  yani yabancılık çekmek yok ..)

Hayranlık uyandıran tarihi eserler.. Onca harcama yaptım, yol gittim denize gir çık gir çık sıkılırım diyorsanız akla gelen ilk alternatif kültürel gezmeli.. (200 yıl önce yapılan bir katedrali seyretmekten bahsetmiyoruz Aristoteles’ den hatta ilk ateşi bulan adamın mağarasından, 500.000 yıllık bir tarihten bahsediyoruz)

Tekne turu yapmalı(Hangi tarzdan hoşlanırsın ? Klasik ? Sıkıldık mı ? Hay hay ya korsan gemilerine atlayıp masmavi denizlerde manzara avına çıkmaya ne dersin ? Yanına da öğle yemeğin de bu eşsiz denizin en güzel balıklarından bir ziyafet)

Aşırı sıcak olmasın sahilde sıcaktan bunalmamalı güneşin altında özgürce dolaşabilmeliyim.Çok sıcaksa hele birde Akdeniz ise suda tuzdan gözlerim yanar, denizi ferahlatmalı suyundan çıkınca bronzlaşmış tenim tuzdan bembeyaz olmasın(Merak etmeyin sudan çıkınca hala bronzsunuz)

Rüzgar olsun belki Rüzgar sörfü yaparım yada olmasın şimdi dalga falan çıkar .( Ya her ikisini de sunuyorlar desek ?)

Zengin görsele sahip sularda dalış sporu yapmalı ( Kızıldeniz kıskansın seni..)

Biraz macera istiyorum Jeep safari ile güzel bir doğa gezisi ( Safari denince tek seçenek çöl değil jeeplerle dağların arasında nehirlerin arsasında dolaşmak )

Akşam üstü Beach club da bir parti de muzik eşliğinde mojitomu yudumlarken gece ünlü bir dj eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar müzik ve dans …( Özgürce dilediğin gibi eğlen karışan rahatsız eden yok )

Yerel eğlencelerin de tadına bakmalı.. Güzel olmalı biraz sirtaki yapalım biraz tabak kıralım.. ( Tavernalar Buzukiler Rakı yada rakının kardeşini görünce hüzünlenirim ben diyorsan rembetiko da var )

Güney Asya’yı Maldiv’leri çok anlattılar elimizde illa bir Hindistan cevizi suyu mu olmalı… ( Boşver Frappe’nin anavatanındasın )

Akşama şık bir otelde Casino keyfi biraz aşk biraz şans.. ( Özlediğin kural: yasak yok )

Ben seçenek istiyorum istersem tüm faliyetleri gerçekleştirir uygun güzel bir otelde kalırım istersem en lüks dev gibi bir 5 Yıldız otelde.. ( Çok daha fazla seçenek var diyorum )

Bu kadar güzel şey bir arada.. imkansız ya da çok pahalı şimdi bir dünya para isterler, olsun hayali bile güzeldi.. ( Düşünmeyin rakamları duyunca kısa süreli şok geçireceksiniz tavsiye etmediğiniz arkadaş akraba kalmayacak)

Bunca detayı düşündünüz e hadi  hayallerinizi gerçeğe dönüştürün ve erken rezervasyon avantajları ile Syka Tour’ dan 99€ dan başlayan fiyatlarla Halkidiki yada Thassos Adası rezervasyonunuzu hemen gerçekleştirmek için geç kalmayın 0 850 333 7 466 yi arayın veya detaylar için www.sykatour.com  sayfasına bir gözgezdirin….

Paylaş